Rivelon2

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλώς ήρθατε στο forum του Rivelon2.


3 απαντήσεις

    Allagi sta dmg

    avatar
    Darlick


    Αριθμός μηνυμάτων : 5
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/04/2017

    Allagi sta dmg Empty Allagi sta dmg

    Δημοσίευση από Darlick Δευ Απρ 17, 2017 1:57 am

    Kalispera.Kathos exw diakrinei twra teleutaia kai se pvp kai se ksilo ta dmg den einai fusiologika gia to hp p bgazoume.P.x o oplourgos den mporei na skaei 3,5k daxtilo me set sura i se ksilo na skaei full piwma 5k.Opos kai oi warriors p kata tin gnwmi m eprepe na kovoun kurios me dixeiro to tonizw (dixeiro) 7k w to ligotero skane 5 kai 6.Oi shaman px skane 4k hits kai skane 4,5  vrixismo p kata tin gnwmi m kai pali eprepe na kanoune 6,5-7k vrixismo kai 3k hit to poli me kampana kathos uparxei arketi apokrousi sto paixnidi.Tora gia toksoti na meiwthei ligo to skill tou alogou kai anevei ligo to flegomeno+alla skills oi bm pisteuw einai arketa kala apla na auksithei kai auton ligo to dmg kata 400-500 se kathe skill plin sferas.To sumperasma apo ola auta p egrapsa einai oti ta dmg einai arketa upervolika gia server p oi pextes bgazoun 33k hp +.Oloi oi in-game paixtes pisteuw na sumfwnoun me auta p lew.Sas stirizoume kathimerinos kai an me xreiasteite gia test sta dmg gia 1 mera prosferomai.Euxaristw kai elpizw na ginei kati me auto to pragma gt pisteuw tha einai kai pio endiaferon to ksilo me tin kainouria anagennisi p tha balete.Apla gia arxi lew na valete craft koustoumia p na dinoun 20 imi + kati parapanw.Ta koustoumia auta na ginontai apo antikeimena anavathathmiseis.Etsi tha exoume upsilotera dmg kai se pvp kai sto ksilo.Elpizo na xrisimopoiisete tin idea m me to kainourio update p tha kanete.Kali sinexeia
    Kampana
    Kampana


    Αριθμός μηνυμάτων : 8
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/04/2017

    Allagi sta dmg Empty Απ: Allagi sta dmg

    Δημοσίευση από Kampana Τετ Απρ 19, 2017 5:05 pm

    Συμφωνω φτιαξτε τα dmg ισοσταθμηστε τα
    avatar
    [Admin]Pega


    Αριθμός μηνυμάτων : 8
    Ημερομηνία εγγραφής : 19/04/2017

    Allagi sta dmg Empty Απ: Allagi sta dmg

    Δημοσίευση από [Admin]Pega Τετ Απρ 19, 2017 7:52 pm

    μάλιστα λάβαμε το θέμα σου και θα το επεξεργαστούμε με όλα τα μέλοι της Δ.Ο ευχαριστούμε

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τρι Μάης 14, 2024 6:44 am